با ما در تماس باشید

51_02144298250

پست الکترونیکی

asayeshdarb@gmail.com

انواع درب ضد حریق مورد تایید آتش نشانی

درب ضد حریق دارای دو نوع درب های ضد حریق فلزی و درب های ضد حریق چوبی یا دودبند می باشد. اینکه در هر ساختمانی از چه نوع درب های ضد حریق باید استفاده کرد بستگی به استاندارد آتش نشانی درب ضد حریق دارد. درب ضد حریق همان طور که از اسمش پیداست ساختاری فلزی دارد و تمام مواد مورد استفاده در درب ضد حریق فلزی باید مورد تاییده آتش نشانی باشد.

درب ضد حریق

درب های ضد حریق باید از چوب خشک ساخته شده باشد اینکه نوع چوب چه چیزی باشد نیز بستگی به نظر و صلاحدید خانه آتش آتش نشانی دارد به دلیل اینکه هر ساله استاندارد های آتش نشانی اصلاح می شود تا امنیت جانی بیشتری را برای ساکنان ساختمان به ارمغان بباورد.

در ضد حریق چوبی

ضخامت درب های ضد حریق چوبی باید ۱٫۵ سانتی متر بیشتر باشد این درب های ضد حریق چوبی حتما این ضخامت را برای گرفتن تاییده پایان کار ساختمان و تاییده آتش نشانی داشته باشد. معمولا برای ساختمان های بالای ۲۳ متر از درب ضد حریق استفاده می شود که در حقیقت درب دودبند می باشد. درب های ضد حریق چوبی دارای ضخامت بیشتر از ۱٫۵ و چوب خشک بدون هر گونه خطوط CNC می باشد. البته می توان ضخامت درب های را افزایش داد و برجستگی بر روی درب ایجاد کرد ولی نباید هیچ گونه کنده کاری بر روی درب ضد حریق جوبی انجام شود.

نوع دستگیره درب های ضد حریق نیز مهم می باشد. ست های کامل یراق درب ضد حریق در بازار موجود می باشد و بستگی به کیفیت و کشور سازنده می توان از برندهای مختلفی استفاده کرد.

نصب درب های ضد حریق چوبی بر روی چهارچوب فلزی نیز می تواند صورت بگیرد و بستگی به نظز ساختمان ساز دارد. چهارچوب چوبی درب ضد حریق چوبی بدون رنگ می باشد که از چوب روس خشک شده استفاده می شود و می توان گفت در این صورت جنس درب و چهارچوب شبیه به یکدیگر می باشد.

به منظور خرید  انواع درب های ضد سرقت در انواع مختلف با درجه کیفی ممتاز با درب آسایش به شماره ۵۱_۰۲۱۴۴۲۹۸۲۵۰ تماس حاصل فرمایید و یا جهت ثبت سفارشات خود اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها بسته شده اند.