با ما در تماس باشید

51_02144298250

پست الکترونیکی

asayeshdarb@gmail.com

خرید درب ضد سرقت ترک

درب های ضد سرقت ساخت داخل از نظر ظاهری و کیفی کاملا مشابه درب های ضد سرقت ساخت کشور ترکیه می باشند.
و به اختصار می توان گفت دربهای ضد سرقت به طور کلی از نظر شیوه تولید و شکل ظاهری به دو کشور چین و ترکیه بر می گردد و این در حالی است که درب های ضد سرقت چینی خود نیز از درب های ایتالیایی الگو برداری شده اند.
خرید درب ضد سرقت ترکلازم به ذکر است تولید کنندگان درب های ضد سرقت طرح ترک در ایران همگی چارچوب های خود را در داخل ایران تولید کرده و یا از تولید کنندگان داخلی خریداری می کنند و یراق آلات خود را نیز عمدتا از محصولات ساخت کشور ترکیه استفاده می کنند و اما رویه درب ها را برخی مستقیما از ترکیه وارد می کنند و برخی از تولیدات داخل استفاده می کنند. البته استفاده از ورق های وارداتی لزوما یک امتیاز نیست و تنها به دلیل هزینه های بالای خرید دستگاه ها و سایر ملزومات تولید برخی ترجیح می دهند که بدین نحو عمل کنند،هرچند که اکثر فروشندگان درب های ضد سرقت محصولات ایرانی را به عنوان درب های ترک مونتاژ ایران معرفی می کنند.

انواع دربهای ضد سرقت
۱) درب ضد سرقت چینی
۲) درب ضد سرقت ترک
۳) درب ضد سرقت تولید داخل

در انتخاب درب ضد سرقت کمال دقت را به خرج دهید چرا که اولین فاکتور در خرید منزل در اولین برخورد خریدار درب ضد سرقت ورودی خواهد بود. اما باید توجه کرد علاوه بر زیبایی فاکتور های مهم دیگری نیز وجود دارد که بایستی به آنها توجه کرد .

۱٫ عایق صوتی و حرارتی
علاوه بر دیوارها و پنجره ها که نیاز است عایق صوتی و حرارتی باشند درب های ورودی ضد سرقت نیز باید تا حد زیادی از انتشار صداهای داخل به بیرون و نفوذ صداهای بیرون به داخل و همچنین از هدر رفتن انرژی جلوگیری کنند و موثر در حفظ آرامش محیط آپارتمان باشند.
.۲ وزن بهینه
همچنان بعضی افراد وزن بالای درب ضد سرقت را خصوصا برای درب های ضد سرقت یک امتیاز می دانند در حالی که وزن زیاد درب خصوصا زمانی که لولاها تقویت نشده باشند باعث افتادگی لنگه درب خواهد شد.اما نکته مهم در این است که پایین آوردن وزن مرده ساختمان یکی از مواردی است که در طراحی ساختمان ها بایستی رعایت شود.
۳٫ خواص ضد احتراقی
خواص ضد احتراقی دربهای ضد سرقت از جمله فاکتورهای مهم در خرید دربهای ضد سرقت میباشد که اهمیت بالایی در افزایش ایمنی ساختمان و واحد دارد.
۴٫ زیبایی
درب ضد سرقت آپارتمان میبایستی متناسب با معماری ساختمان انتخاب شود. که این امر تاثیر زیادی در زیبایی ساختمان دارد.

۵٫ استحکام بالا
درب های ورودی آپارتمان به دلیل رفت و آمد بسیار ،اسباب کشی وبرخورد اشیاء همواره در معرض آسیب قرار دارند.پس هنگام انتخاب درب ورودی برای آپارتمان به دنبال درب هایی باشید که از مقاومت بالاتری در برابر ضربه و خش برخوردار باشند.

۶٫ ضد سرقت
برای افزایش ایمنی ساختمان میباسیتی درب ورودی آپارتمان از نوع ضد سرقت باشد و لازم به ذکر است با انتخاب درب ضد سرقت مناسب میتوان علاوه بر افزایش ایمنی منزل در بهینه سازی مصرق سوخت و عایق بندی صوتی نیز اقدام لازم را انجام داد.

به منظور  بورس درب های ضد سرقت در انواع مختلف با درجه کیفی ممتاز با درب آسایش به شماره ۵۱_۰۲۱۴۴۲۹۸۲۵۰ تماس حاصل فرمایید و یا جهت ثبت سفارشات خود اینجا کلیک کنید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*