با ما در تماس باشید

51_02144298250

پست الکترونیکی

asayeshdarb@gmail.com

خرید درب ضد سرقت

خرید درب ضد سرقت


درب های ضد سرقت باید مانع از ورود سارقین شده و در مقابل هر گونه فشار ، برش ، دستکاری قفل ، تخریب و اهرم نمودن ایمن و قابل اطمینان باشد این به منزله ی صددرصد نبوده ولی در مقایسه با درب های معمولی میتوان به تفاوت بسیار زیاد و استحکام درب های ضد سرقت پی برد.

شرکت آسایش درب با سالها تجربه در صنعت درب انواع متفاوتی را از دربهای ضد سرقت به بازار ارایه می نماید.از درب های ضد سرقت پرفروش میتوان به درب ضد سرقت ونوس ، درب ضد سرقت آبنوس ، درب ضد سرقت ونوس شیشه خور ، درب ونوس پی وی سی ، درب آرتا ، درب تک ستون و دو ستون ، درب لابی بیضی برجسته و ... اشاره کرد که مشتریان میتوانند از طریق شماره تلفنهای ۵۱_۰۲۱۴۴۲۹۸۲۵۰ با بخش فروش درب های ضد سرقت آسایش درب در تماس باشند و یا با مراجعه به فروشگاه اینترنتی آسادرب بصورت آنلاین اقدام به خرید درب مورد نظر نمایند.

 

خرید درب ضد سرقت

 

متاسفانه مرجع دقیق و کاملی در مورد درب های ضد سرقت و اشنایی آن در دسترس عموم نیست و متاسفانه اندک شرکت هایی از این نا آگاهی مردم سو استفاده کرده و درب های در شکل و شمایل درب های ضد سرقت را به عنوان درب ضد سرقتبه فروش میرسانند که از چند و یا حتی هیچکدام از استاندارد های این گونه درب ها بر خوردار نبوده و دارای ایمنی معمولی در حد درب های معمول و ضد سرقت میباشند. به طور مثال در میان دو رویه درب هیچ گونه ورق و سازه فلزی به کار نرفته باشد که با چشم و نداشتن آگاهی در این خصوص فهمیدن آن بسیار مشکل میباشد.

با نصب درب های ضد سرقت نسبت به درب های دیگر با خیالی آسوده و آرامش خیال بیشتری از منزل خارج شده و درب منزل خود را قفل نمایید.

همواره مسئله حفاظت از منازل با صرف هزینه کم یکی از دغدغه های افراد به شمار میرود که وجود درب های ضد سرقت تولید داخل تا حدود بسیار زیادی از این نگرانی کاسته و بازار بسیار خوبی درکشور ایران را به خود اختصاص داده است. و باعث کاهش سرقت از منازل شده است که البته توجه به این نکته بسیار حائز اهمیت است که نوع انتخاب و سفارش درضد سرقت با محل مورد استفاده ی آن رابطه ی مستقیم دارد به طور مثال درب های مورد استفاده در ویلا کارخانجات و ادارات باید به مراتب دارای امنیت و مقاومت بیشتری نسبت به درب منازل باشد و از ورق فولادی ضخیمتری نسبت به درب منازل استفاده میشود و همچنین باید از سیستم های حفاظتی بیشتری بهرمند شوند و همچنین ساختار درب ها برای مکان های مختلف متفاوت میباشد و متناسب با محل مورد نظر از عایق صوتی ، عایق رطوبت ، عایق حرارت و برودت ، ضد اسید و سایر عایق ها استفاده میشود.

به منظور خرید درب ضد سرقت در انواع مختلف با درجه کیفی ممتاز با درب آسایش به شماره ۵۱_۰۲۱۴۴۲۹۸۲۵۰ تماس حاصل فرمایید.

و یا خرید درب ضد سرقت و ثبت سفارشات خود اینجا کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی درب های ضد سرقت آسا درب

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*