با ما در تماس باشید

51_02144298250

پست الکترونیکی

esfandiar.design@gmail.com

درب برجسته

درب ضد سرقت ترک برجسته جز درب های با مقاومت بالا در ایران می باشد. خط تولید کارخانه ترکیه ای می باشد و در حقیقت با توجه به رویه های ترک و یرآق ترک، اسمبل در ایران صورت می گیرد. درب ضد سرقت ترک  برجسته دارای دیزاین بسیار برجسته می باشد و این برجستگی با متریال mdf می باشد که وزن این نوع درب های ضد سرقت نسبت به دیگر انواع درب ضد سرقت بیشتر می باشد.

این درب ها با رویه های mdF و روکش چوب طبیعی راش و ملچ تولید می شوند. البته در نمونه های جدید از روکش های pvc خارجی برای دیزاین کردن درب ضد سرقت سوپر برحسته استفاده می کنند. از نظر قیمت نیز درب های ضد سرقت سوپربرجسته با توجه به مصرف بالای متریال و زمان زیاد تولید و مونتاژ هزینه بیشتری برای تولید دارد.

درب ضد سرقت

یرآق این نوع درب ها نیز از کشور ترکیه وارد می شوند و کاله ترکیه یکی از ارائه دهندگان یرآق درب ضد سرقت سوپر برجسته می باشد که شرکت آسایش درب  از این یرآق برای درب های ضد سرقت خود استفاده می کند. وزن درب برجسته نسبت به مدل ها دیگر درب های ضد سرقت بیشتر می باشد. نصب درب برجسته شبیه سایر درب های ضد سرقت می باشد و نصب و رگلاژ درب های ضد سرقت توسط نصاب های شرکت درسام و با جوشکاری صورت می گیرد.

استاندارد ابعاد درب های ضد سرقت شبیه سایر درب های ضد سرقت می باشد و برای نصب درب های ضد سرقت با فریم انتظار نیاز به عرض ۱۰۷ سانتی متر و ارتفاع ۲۱۳ سانتی متر داریم. مهمترین قسمت در اجرا و نصب درب های ضد سرقت نحوه نصب واجرای آنها بر روی فریم انتظار می باشد.

به منظور خرید  انواع درب های ضد سرقت در انواع مختلف با درجه کیفی ممتاز با درب آسایش به شماره 51_02144298250 تماس حاصل فرمایید و یا جهت ثبت سفارشات خود اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها بسته شده اند.