با ما در تماس باشید

51_02144298250

پست الکترونیکی

asayeshdarb@gmail.com

درب تمام چوب داخلی ساختمان

درب تمام چوب داخلی ساختمان كه از تخته های وارداتی كه عمدتا از كشورهای مشترك المنافع روسیه واز طريق بندر انزلی وارد كشورمان میشودكه این تخته ها به صورت بندیلهای6و9 متری در قطرهای متفاوت بر حسب نیاز در مصرف هستند كه معمولا برا ی ساخت در های تمامچوب از تخته های با قطر 5.3و6.3به صورت متر مكعبی خریداری وپس از قطعه قطعه شدن وارد محفظه خشك كن میگردد تا رطوبت با لا ی آن تا حد مناسبی برسد وسپس به قطعات كو چكتر تبدیل وطبق سایز ونقشه ساخته وتحویل مشتری میگردد.

درب تمام چوب داخلی ساختمان

امروز استفاده از درب تمام چوب به عنوان درب داخلی و درب اتاقی بسیار مرسوم تر از گذشته شده است و کمتر کسی از که از درب فلزی به عنوان درب داخلی و درب اتاقی استفاده نموده و اکثر ساختمان ساز ها یا حتی به جرائت میتوان گفت همه ی ساختمان ساز های از درب تمام چوب به عنوان درب داخلی و درب اتاقی استفاده می نمایند . البته در گذشته نیز استفاده از درب تمام چوب به عنوان درب داخلی مرسوم بوده و هنوز این سنت پابرجاست . این امر علل متفاوتی دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت و به بررسی ویژگی های درب تمام چوب می پردازیم . پس در ادامه با ما همراه باشید .

در هنگام خرید درب تمام چوب باید به چه نکاتی توجه کرد ؟

  • اولین نکته ای که باید مد نظر داشته باشید چهارچوب درب تمام چوب است که باید متناسب با متراژ اتاق ساخته شده باشد و همچنین دارای جای قفل بوده و رنگ آن نیز باید مطابق با رنگبندی و دکوراسیون منزل شما باشد .
  • نکته بعدی که بسیار در انتخاب و خرید درب تمام چوب حائز اهمیت است آن است که طرح و رنگ انتخابی شما منطبق با رنگ بندی و چیدمان منزل شما باشد .
  • در هنگام خرید درب تمام چوب نیز باید به یراق آلات استفاده شده در درب تمام چوب توجه نمود تا از بهترین کیفیت ممکن باشند و دچار شکستگی و خورده گی نشده باشند .
  • درب تمام چوب میتواند شامل جنس های مختلفی باشد که بسته به شرایط یا محیط باید بهترین انتخاب را داشت مثلا برای محیط هایی با رطوبت بالا استفاده از درب تمام چوب pvc پیشنهاد میشود .

به منظور  بورس درب های ضد سرقت در انواع مختلف با درجه کیفی ممتاز با درب آسایش به شماره 51_02144298250 تماس حاصل فرمایید و یا جهت ثبت سفارشات خود اینجا کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*