با ما در تماس باشید

51_02144298250

پست الکترونیکی

asayeshdarb@gmail.com

درب تمام چوب داخلی ساختمان

درب تمام چوب داخلی ساختمان که از تخته های وارداتی که عمدتا از کشورهای مشترک المنافع روسیه واز طریق بندر انزلی وارد کشورمان میشودکه این تخته ها به صورت بندیلهای۶و۹ متری در قطرهای متفاوت بر حسب نیاز در مصرف هستند که معمولا برا ی ساخت در های تمامچوب از تخته های با قطر ۵٫۳و۶٫۳به صورت متر مکعبی خریداری وپس از قطعه قطعه شدن وارد محفظه خشک کن میگردد تا رطوبت با لا ی آن تا حد مناسبی برسد وسپس به قطعات کو چکتر تبدیل وطبق سایز ونقشه ساخته وتحویل مشتری میگردد.

درب تمام چوب داخلی ساختمان

امروز استفاده از درب تمام چوب به عنوان درب داخلی و درب اتاقی بسیار مرسوم تر از گذشته شده است و کمتر کسی از که از درب فلزی به عنوان درب داخلی و درب اتاقی استفاده نموده و اکثر ساختمان ساز ها یا حتی به جرائت میتوان گفت همه ی ساختمان ساز های از درب تمام چوب به عنوان درب داخلی و درب اتاقی استفاده می نمایند . البته در گذشته نیز استفاده از درب تمام چوب به عنوان درب داخلی مرسوم بوده و هنوز این سنت پابرجاست . این امر علل متفاوتی دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت و به بررسی ویژگی های درب تمام چوب می پردازیم . پس در ادامه با ما همراه باشید .

در هنگام خرید درب تمام چوب باید به چه نکاتی توجه کرد ؟

  • اولین نکته ای که باید مد نظر داشته باشید چهارچوب درب تمام چوب است که باید متناسب با متراژ اتاق ساخته شده باشد و همچنین دارای جای قفل بوده و رنگ آن نیز باید مطابق با رنگبندی و دکوراسیون منزل شما باشد .
  • نکته بعدی که بسیار در انتخاب و خرید درب تمام چوب حائز اهمیت است آن است که طرح و رنگ انتخابی شما منطبق با رنگ بندی و چیدمان منزل شما باشد .
  • در هنگام خرید درب تمام چوب نیز باید به یراق آلات استفاده شده در درب تمام چوب توجه نمود تا از بهترین کیفیت ممکن باشند و دچار شکستگی و خورده گی نشده باشند .
  • درب تمام چوب میتواند شامل جنس های مختلفی باشد که بسته به شرایط یا محیط باید بهترین انتخاب را داشت مثلا برای محیط هایی با رطوبت بالا استفاده از درب تمام چوب pvc پیشنهاد میشود .

به منظور  بورس درب های ضد سرقت در انواع مختلف با درجه کیفی ممتاز با درب آسایش به شماره ۵۱_۰۲۱۴۴۲۹۸۲۵۰ تماس حاصل فرمایید و یا جهت ثبت سفارشات خود اینجا کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*