با ما در تماس باشید

51_02144298250

پست الکترونیکی

asayeshdarb@gmail.com

درب تمام چوب

امروز استفاده از درب تمام چوب به عنوان درب داخلی و درب اتاقی بسیار مرسوم تر از گذشته شده است و کمتر کسی از که از درب فلزی به عنوان درب داخلی و درب اتاقی استفاده نموده و اکثر ساختمان سازها یا حتی به جرأت می توان گفت همه ساختمان سازها از درب های تمام چوب به عنوان درب داخلی و درب اتاقی استفاده می نمایند. البته در گذشته نیز استفاده از درب تمام چوب به عنوان درب داخلی مرسوم بوده و هنوز این سنت پابرجاست. این امر علل متفاوتی دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. پس با ما همراه باشید.

درب تمام چوب

در هنگام خرید درب های تمام چوب باید به چه نکاتی توجه کرد ؟
•اولین نکته ای که باید مد نظر داشته باشید چهارچوب درب تمام چوب است که باید متناسب با متراژ اتاق ساخته شده باشد و همچنین دارای جای قفل بوده و رنگ آن نیز باید مطابق با رنگ بندی و دکوراسیون منزل شما باشد .
•نکته بعدی که بسیار در انتخاب و خرید درب تمام چوب حائز اهمیت است آن است که طرح و رنگ انتخابی شما منطبق با رنگ بندی و چیدمان منزل شما باشد .
•در هنگام خرید درب های تمام چوب نیز باید به یراق آلات استفاده شده در درب تمام چوب توجه نمود تا از بهترین کیفیت ممکن باشند و دچار شکستگی و خورده گی نشده باشند .
•درب های تمام چوب میتواند شامل جنس های مختلفی باشد که بسته به شرایط یا محیط باید بهترین انتخاب را داشت مثلا برای محیط هایی با رطوبت بالا استفاده از درب های تمام چوب pvc پیشنهاد میشود .

درب های تمام چوب چند نوع است ؟ انواع درب تمام چوب چیست ؟

در ادامه قصد داریم انواع درب تمام چوب را به شما به طور مختصر معرفی کنیم :
۱٫درب تمام چوب MDF :

این گونه درب ها علاوه بر داشتن کلاف چوبی میانی،از چوب روسی ساخته شده و توسط دستگاه CNC و بدون دخالت دست و طرح این درب ها روی آنها طراحی میشود .
۲٫درب تمام چوب HDF :

یکی از پرکاربردترین انواع درب در ساختمان دربهای اچ دی اف می باشد زیرا درب داخلی و درب اتاقیHDF دارای قیمت مناسب است .

دیدگاه ها بسته شده اند.