با ما در تماس باشید

51_02144298250

پست الکترونیکی

asayeshdarb@gmail.com

درب داخلی HPL ارزان

خصوصیات درب های اچ پی ال HPL

۱-  مقاومت های رطوبتی درب داخلی HPL ارزان :

اچ پی ال (HPL)  در برابر آب و بخار ، ترک خوردگی و  ورقه ورقه  شدن مقاوم می باشد . جذب  رطوبت  HPL   در حالت غوطه وری در آب کمتر از ۶ درصد و افزایش ضخامت ناشی از جذب آب HPL کمتر از ۱۰ درصد می باشد.

درب HPL

۲-  مقاومت حرارتی درب داخلی HPL ارزان  :

اچ پی ال (HPL)  تحمل دمای خشک و شوک حراراتی تا ۱۸۰ درجه سانتی گراد را دارد . مقاومت اچ پی ال (HPL)  در برابر حرارت سیگار بدون باقی ماندن اثر بر روی ورقه ملامینه وهمچنین تغییرات ابعادی ورق های HPL در دمای بالا کمتر از ۳ درصد می باشد.

۳-  سایرمقاومت های درب داخلی HPL ارزان  :

   به دلیل استفاده از چسب رزین فنولیک در تولید ورق های اچ پی ال (HPL)  در مقابل جریان الکتریسیته مقام بوده و به دلیل استفاده از چسب رزین ملامین در سطح لایه باعث مقاومت رویه در برابر اسید های ضعیف شده است . ورق های اچ پی ال (HPL)  با ضخامت های مختلف از جمله ۱۲،۸،۶،۳و... با رنگ وطرح های متنوع در بازار موجود  است که به علت  مقاومت های  حرارتی و رطوبتی  و سایر خواص  ورق ها ی HPL   از این ورقهای HPL  بیشتر برای پارتیشن بندی های  فرودگاه – استخرها – و سایر اماکن عمومی  که به  شیوه پارتیشنی بنا می شوند استفاده می شود .

همچنین به علت خواص کم نظیر HPL  برای ساخت لاکرهای استخر و کمدهای رختکن کارخانه ها و سایر اماکنی که دوام واستحکام فوق الهاده بهمراه زیبایی برایشان اهمیت دارد بسیارمورد استفاده قرار می گیرد.

برای سفارش درب داخلی HPL ارزان با شرکت آسایش درب در تماس باشید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*