با ما در تماس باشید

51_02144298250

پست الکترونیکی

asayeshdarb@gmail.com

درب داخلی HPL

خصوصیات درب های اچ پی ال HPL

1-  مقاومت های رطوبتی درب های اچ پی ال :

اچ پی ال (HPL)  در برابر آب و بخار ، ترک خوردگی و  ورقه ورقه  شدن مقاوم می باشد . جذب  رطوبت  HPL   در حالت غوطه وری در آب کمتر از 6 درصد و افزایش ضخامت ناشی از جذب آب HPL کمتر از 10 درصد می باشد.

درب HPL

2-  مقاومت حرارتی درب های اچ پی ال (HPL)  :

اچ پی ال (HPL)  تحمل دمای خشک و شوک حراراتی تا 180 درجه سانتی گراد را دارد . مقاومت اچ پی ال (HPL)  در برابر حرارت سیگار بدون باقی ماندن اثر بر روی ورقه ملامینه وهمچنین تغییرات ابعادی ورق های HPL در دمای بالا کمتر از 3 درصد می باشد.

3-  سایرمقاومت های درب اچ پی ال (HPL)  :

   به دلیل استفاده از چسب رزین فنولیک در تولید ورق های اچ پی ال (HPL)  در مقابل جریان الکتریسیته مقام بوده و به دلیل استفاده از چسب رزین ملامین در سطح لایه باعث مقاومت رویه در برابر اسید های ضعیف شده است . ورق های اچ پی ال (HPL)  با ضخامت های مختلف از جمله 12،8،6،3و... با رنگ وطرح های متنوع در بازار موجود  است که به علت  مقاومت های  حرارتی و رطوبتی  و سایر خواص  ورق ها ی HPL   از این ورقهای HPL  بیشتر برای پارتیشن بندی های  فرودگاه – استخرها – و سایر اماکن عمومی  که به  شیوه پارتیشنی بنا می شوند استفاده می شود .

همچنین به علت خواص کم نظیر HPL  برای ساخت لاکرهای استخر و کمدهای رختکن کارخانه ها و سایر اماکنی که دوام واستحکام فوق الهاده بهمراه زیبایی برایشان اهمیت دارد بسیارمورد استفاده قرار می گیرد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*