با ما در تماس باشید

51_02144298250

پست الکترونیکی

asayeshdarb@gmail.com

درب ضد حریق

برای اینکه بداینم درب ضد حریق چیست باید به این نکته اشاره کنیم که همانطور که میدانید با استناد به مبحث ۳ مقررات ملی ساختمان ، درب ضد حریق استاندارد و ایمن دربی است که با انجام “”آزمایش حریق استاندارد”” حائز شرایط مقاومت و محافظت در برابر حریق متناسب با محل استقرار خود باشد و همانگونه که احتمالا در جریان هستید مجموعه‌ای میباشد از عناصری شامل لنگه درب، چهارچوب، یراق‌آلات و دیگر اجزاءی که مجموعاً یک درجه مشخص از محافظت در برابر حریق را تأمین می‌نمایند.

درب ضد حریق

درب ضد حریق چیست؟
زمان محافظت مورد نیاز در برابر آتش و حرارت چقدر است؟

این زمانبندی مطابق با مقررات و آیین نامه های ساختمانی مرجع تعیین می شود. طبق تعریف، مدت زمانی که یک درب ضد حریق، مطابق با آزمون استاندارد قادر به حبس کردن آتش باشد، درجه‌بندی محافظت در برابر آتش آن است که بر حسب ساعت یا دقیقه بیان می‌شود. این زمانبندی در مقررات و آیین نامه های ساختمانی بروز رسانی میشوند

 

میخواهید بدانید درب ضد حریق چیست فقط دربهایی می‌توانند به عنوان درب ضد حریق برای محافظت بازشوها مورد استفاده قرار گیرند که عین نمونه کامل آنها آزمایش شده و درجه محافظت آنها مطابق با یکی از استانداردهای معتبر آزمون مقاومت در برابر آتش تعیین شده باشد.
برای دانستن این که درب ضد حریق چیست؟ نمونه کامل به دربی گفته می‌شود که دارای قاب، وسایل قفل و بست، سطوح شیشه‌خور (که در صورت وجود میتواند باشد)، ملزومات و قطعات مربوطه‌ (به همان صورتی که در بازشوی مورد نظر نصب می‌گردد) باشد. دربهای ضد حریق باید به طور کامل و تماماً پیش‌ساخته به محل منتقل شوند و بدون احتیاج به هرگونه دستکاری که مشخصات آنها را خدشه‌ دار سازد، قابل نصب باشند.

به منظور  بورس درب های ضد سرقت در انواع مختلف با درجه کیفی ممتاز با درب آسایش به شماره ۵۱_۰۲۱۴۴۲۹۸۲۵۰ تماس حاصل فرمایید و یا جهت ثبت سفارشات خود اینجا کلیک کنید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*