با ما در تماس باشید

51_02144298250

پست الکترونیکی

asayeshdarb@gmail.com

درب ضد سرقت ایرانی

درب ضد سرقت ایرانی

شرکت آسایش درب در زمینه واردات و تولیدانواع درب ضد سرقت ترک اصل,درب ضد سرقت,در ضد سرقت ترک,درضدسرقت,درب ضد سرقت ترکیه ایی و درب داخلی و درب اتاقی ترک  , نواع درب ساختمان  ودرب های اداری از جمله درب ضد سرقت ایرانی  و….آغاز به کار کرد و هم اکنون از جمله برندهای مطرح در زمینه دربهای ضد سرقت در ایران می باشد

این درب ضد سرقت معمولا از نظر ظاهر شبیه به درب های ضد سرقت ترکیه ای هستند. متخصصان ایرانی معمولا مواد لازم برای ساخت درب ضد سرقت را از کشور ترکیه وارد می کنند. البته بعضی از مهندسان از محصولات داخلی نیز برای ساخت درب ضد سرقت استفاده می کنند. اما غالبا به دلیل هزینه زیاد دستگاه های لازم برای تولید این محصولات، ابزار مورد نیاز برای ساخت این درب ها را وارد می کنند.

مشخصات درب ضد سرقت ایرانی:

درب ضد سرقت ایرانی از نظر ظاهر تا حد زیادی مشابه درب ضد سرقت ترک است.
کیفیت این درب تقریبا با درب ضد سرقت ترک برابری می کند.
غالبا یراق آلات استفاده شده برای ساخت درب ضد سرقت در داخل ایران از کشور ترکیه وارد می شود. البته این به دلیل برتری کیفیت یراق آلات ترک نسبت به انواع ایرانی آن نیست بلکه به این دلیل است که دستگاه های سازنده آنها بسیار گران قیمت است و وارد کردن آنها مقرون به صرفه تر است.
قیمت این درب از انواع درب ضد سرقت ترک ارزان تر است که این امر باعث شده سهم زیادی از بازار به درب ضد سرقت ایرانی اختصاص داده شود. اما قیمت آن نسبت به درب ضد سرقت چینی گران تر است.
درب ضد سرقت ایرانی
دارا بودن گارانتی و خدمات پس از فروش یکی دیگر از ویژگی های درب ضد سرقت ایرانی است.
درب ضد سرقت ایرانی معمولا مطابق با استاندارد های جهانی ساخته می شود.
اندازه استاندارد درب ضد سرقت ایرانی ۲۱۰*۱۱۰ سانتی متر است.
در درب ضد سرقت ایرانی مانند سایر انواع درب ضد سرقت از درزگیر برای جلوگیری از ورود گرد و غبار، و انتقال صدا و سرما جلوگیری می کند.

جهت ثبت سفارش انواع درب ضد سرقت با واحد فروش شرکت آسایش درب تماس بگیرید.

برای سفارش آنلاین درب ضد سرقت به فروشگاه اینترنتی آسادرب مراجعه کنید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*