با ما در تماس باشید

51_02144298250

پست الکترونیکی

asayeshdarb@gmail.com

درب ضد سرقت ترک PVC

درب ضد سرقت ترک PVC :

درب ضد سرقت ترک روکش PVC دارای تنوع زیادی از نظر نوع رویه های درب ضد سرقت می باشد. درب  PVC دارای تنوع رنگ بسیار فراوانی می باشد. رال رنگ مخصوص درب ضد سرقت ترک روکش PVC بیشتر از ۳۰ نمونه و سمپل رنگ دارد که متناسب با فضا داخلی و دکوراسیون داخلی ساختمان می تواند از بین آنها انتخاب شود.

درب ضد سرقت ترک pvc

درب  pvc دارای تنوع زیادی است. می توان به طور کلی بیان کرد که هر نوع درب ضد سرقت آسایش درب را می توان با روکش pvc پوشش داد. روکش pvc برای درب ضد سرقت روکش PVC توام با حرارت و فشار حاصل از وکیوم و خلع بر روی رویه mdf اعمال می شود. می توان گفت درب ضد سرقت روکش PVC جز درب های کلاسیک این مجموعه به حساب می آید. درب ضد سرقت PVC دارای ساختار داخلی شبیه دیگر درب های ضد سرقت می باشد ساختار داخلی درب های ضد سرقت pvc فلزی می باشد.

ضخامت فلز در چهارچوب ۲ میلی متر و در لنگه درب ۱٫۵ میلی متر می باشد. عکس طرح هایی که معمولا برای درب ضد سرقت PVC استفاده می شود طرج های ساده CNC می باشد که مورد اسقبال بیشتر ساختمان سازان و سازندگان می باشد. این نوع درب ها در دو نوع پاشنه دار و بدون پاشنه می باشند که توصیه می شود برای زیبایی بهتر از آستانه سنگی به هم راه یک نیم پاشنه فلزی استفاده شود.

نصب درب های ضد سرقت توسط نصاب های حرفه ای و رگلاژ درب توسط خال جوش هایی حد فاصل چهارچوب فلزی درب ضد سرقت روکش PVC و فریم انتظار انجام می شود و این کار نیاز به تجربه و تبحر زیادی دارد. در زیر نمونه هایی از این انواع درب ضد سرقت PVC درسام را مشاهده می کنید.

به منظور خرید  انواع درب های ضد سرقت در انواع مختلف با درجه کیفی ممتاز با درب آسایش به شماره ۵۱_۰۲۱۴۴۲۹۸۲۵۰ تماس حاصل فرمایید.

همچنین میتوانید جهت خرید آنلاین درب های ضد سرقت به فروشگاه اینترنتی آسادرب مراجعه کنید.

دیدگاه ها بسته شده اند.