با ما در تماس باشید

51_02144298250

پست الکترونیکی

asayeshdarb@gmail.com

درب لمینت ترک

درب لمینت ترک : درب ضد سرقت ترک در ایران دارای تنوع بسیاری است که بخشی از این تنوع مربوط به شکل ظاهری و بخش اعظمی نیز مربوط به روبه هایی که بر روی درب ضد سرقت ترک نصب میکنند. درب ضد سرقت ترک در ایران به وسیله ی چندین رویه متنوع تولید و عرضه میشود .

درب لمینت ترک

۱- روکش راش طبیعی : یکی از بهترین و با کیفیت ترین روکش های طبیعی در بازار می باشد. این روکش از چوب درخت راش تهیه میشود که به نوبه خود یکی از بهترین ها به حساب می آید، رگه های زنده ی چوب در روی این روکش جلوه ی آنرا دو برابر میکند.

۲- روکش گردو طبیعی: روکش گردو را میتوان پر رگه تر از روکش راش دانست این روکش یکی دیگر از روکش های مرغوب بازار می باشد که میتوان از آن در ساخت درب ضد سرقت استفاده نمود.

۳-روکش لمینت: استفاده از روکش لمینت بیشتر جهت مقاوم کردن درب ضد سرقت ترک در برابر عوامل محیطی می باشد تا بتواند در برابر فشار، ضربه و نور مستقیم خورشید مقاومت بیشتری از خود نشان دهد.

۴-روکش هایگلاس: یکی دیگر روکش های مناسب درب ضد سرقت ترک استفاده از روکش هایگلاس می باشد که از جنس پلی گلاس می باشد و از انواع MDF ها به حساب می آید این روکش از شیشه مقاوم تر و ارزان تر می باشد.

۵- روکش هات پرس: این روکش جز ضعیف ترین نوع روکش موجود در بازار می باشد که قبلا بر روی درب های معمولی نصب میشد و در حال حاضر جز ارزان ترین روکش ها می باشد.

۶- روکش پرینت یا چاپی: روکش چاپی نوعی روکش مصنوعی می باشد که رکگه های چوب بر روی آن چاپ میشود و ظاهری طبیعی به خود میگیرد.

به منظور  بورس درب های ضد سرقت در انواع مختلف با درجه کیفی ممتاز با درب آسایش به شماره ۵۱_۰۲۱۴۴۲۹۸۲۵۰ تماس حاصل فرمایید و یا جهت ثبت سفارشات خود اینجا کلیک کنید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*