با ما در تماس باشید

51_02144298250

پست الکترونیکی

asayeshdarb@gmail.com

درب ضد سرقت ترک CNC

درب ضد سرقت ترک CNC یکی از انواع پر فروش درب های ضد سرقت آسایش درب می باشد. علت سفارش بالای درب CNC آسایش درب دو عامل می باشد. یکی سادگی و شیک بودن درب و از طرف دیگر مقرون به صرفه بودن درب ضد سرقت CNC  برای ساختمان سازان می باشد.

خطوط درب ضد سرقت  توسط دستگاه برش بسیار ظریف یا همان دستگاه CNC صورت می گیرد. درب ضد سرقت ترک سی ان سی  با دو نوع رویه ارائه می گردند یکی از آنها MDF با روکش چوب طبیعی و دیگری روکش های PVC کره ای می باشند.

از قفل های هفت زبانه و چهارده زبانه برای درب ضد سرقت سی ان سی  استفاده می شود. در نوع چهارده زبانه آن دو زبانه در بالا و پایین چهارچوب قرار می گیرند و استحکام خاصی به درب های ضد سرقت می بخشد. برای درب ضد سرقت CNC  می توان از پیم های پشت لولا یا همان پیم های گاو صندقی نیز استفاده کرد که امنیت زیادی را در قسمت لولای درب ضد سرقت CNC  به ارمغان می آورد.

درب ضد سرقت

قیمت درب CNC  نسب به طرح های سوپر برجسته و درب های ضد سرقت برجسته کمتر می باشد که این اختلاف فقط به دلیل استفاده از متریال کمتر و برجستگی کمتر (ماشینکاری کمتر) درب ضد سرقت می باشد. ساختار داخلی تمام درب های ضد سرقت شبیه به همدیگر می باشد.

برای افزایش امنیت این نوع درب ها می توان از قفل های چهارده زبانه ترک و استفاده از پنج عدد پیم پشت لولا استفاده کرد تا بیشترین مقاومت درب ضد سرقت را برای ما به ارمغان بیاورد. در کنار این پشت چهارچوب درب ضد سرقت نیز باید حتما با سیمان پر شود تا مقاومت چهارچوب افزایش پیدا کند.

به منظور خرید  انواع درب های ضد سرقت در انواع مختلف با درجه کیفی ممتاز با درب آسایش به شماره 51_02144298250 تماس حاصل فرمایید و یا جهت ثبت سفارشات خود اینجا کلیک کنید.