با ما در تماس باشید

51_02144298250

پست الکترونیکی

asayeshdarb@gmail.com

بورس درب ضد سرقت در تهران

بورس درب ضد سرقت در تهران

بورس درب ضد سرقت در تهران ، درها دارای انواع گوناگونی هستند و هر یک با توجه به کاربرد، جنس متفاوتی دارند.اما درب های ضد سرقت  خصوصیات مشخصی دارند که نسبت به درهای داخلی و چوبی، از امنیت و مقاومت بیشتری برخوردار هستند.

بورس درب ضد سرقت در تهران

برای درب های ضد سرقت ، معمولاً در داخل لنگه در از ورق فلزی مقاوم استفاده می‌شود تا نفوذ به داخل ساختمان را غیرممکن کرده و یا به تأخیر بیندازد. در ادامه سلسله مطالب “کالای برتر” در این شماره از نشریه به بررسی بازار درهای ضدسرقت ‌پرداخته‌ایم، با این توضیح که مطالب ارائه‌شده نظرات تولیدکنندگان، فروشندگان و واردکنندگان و مصرف‌کنندگان است؛ پیام ساختمان از نظرات دیگر تولیدکنندگان، منتقدان و کارشناسان استقبال می‌کند.

بورس درب ضد سرقت در تهران  – اشرفی اصفهانی، بلوار مرزداران، نرسیده به بلوار لاله ، پشت قنادی ماه بانو پلاک ۸ است.

درهای چینی بی‌کیفیت

درب های ضد سرقت  چینی، عمدتاً اسم ضد سرقت را یدک می‌کشند، وزن بسیار سبک و عمر کوتاهی دارند، یراق آلات و قفل بسیار ضعیفی دارند و هیچ مشخص نیست که قفل و یراق آلات این درها تا چه مدت قابل استفاده هستند،  اطمینانی هم نیست که وقتی بیرون منزل یا محل کارتان هستید وقتی برگشتید کلید شما دررا باز کند، چشمگیر اینکه سارقین برای باز کردن این نوع در ها نیاز به زمان زیادی نخواهند داشت، تنها فاکتوری که نظر مشتریان را به نوع درها جلب می‌کند، فقط ظاهر وقیمت ارزان آنهاست.

رقابت چین وترکیه

مهندس علی اسفندیاری مدیرعامل شرکت “آسا درب” می‌گوید: در حال حاضر درب های ضد سرقت  از  چین و ترکیه وارد ایران شده که کیفیت جنس ترک آن از چین بهتر است، اما کیفیت درب های ضد سرقت  چین خوب نیست وقیمت ارزان‌تری هم دارد.

روکش این نوع درب های ضد سرقت ، از جنس ام دی اف (MDF) با لایه میانی Honey Comb Paper است. این نوع درب های ضد سرقت  چینی دارای انواع طراحی از نوع مسطح و برجسته است. لازم به ذکر است روکش ام دی اف (MDF)، تنها حکمِ نمای بیرونی را دارد و در این‌گونه درب های ضد سرقت  چینی، یک ورق فولادی مشابه درب های ضد سرقت  سری “الف” کل سطح زیرین ام دی اف (MDF) را پوشانده است. ام دی اف تنها برای زیبایی بیشتر بر روی فلز روکوب می‌شود.

جنس خوب به اروپا می‌رود

وی درباره رویه این درها می‌گوید: رویه این درها هم معمولاً MDF طرح دار، ساده و برجسته است که ضخامت‌های ۸ تا ۱۴ میلی‌متری دارند و این روکش‌هایMDF به صورت رنگ یا روکشPVC قابل نصب هستند.

وی برای خرید این در ها توصیه می‌کند: اگر درهایی که انتخاب می‌کنید در معرض نور خورشید قرار دارد، یا در هوای آزاد ، حتما در  با روکش MDF رنگ‌شده بخرید تا پس از مدتی  رنگ آن از بین نرود.

وی اصلی‌ترین چالش را در بازارِ درب های ضد سرقت  ایران، خواب بودن بازار ایران می‌داند و می‌گوید: اصلی‌ترین چالش این است که بازار خواب است و به حالت راکد درآمده.کسی باید بیاید و بازار را بیدار کند.

مزایای درب های ضد سرقت

مهندس اسفندیاری که وارد کننده درب های ضد سرقت  از ترکیه است درباره مزایای استفاده از درب های ضد سرقت  می‌گوید: این درها عایق صدا و حرارت هستند. با توجه به این موضوع که این درها در برابر برش و فشار مقاومند عایق سرما، گرما و رطوبت نیز هستند. در برابر وقوع حوادث غیرقابل پیش بینی همچون زلزله و آتش سوزی، مستحکمند و علاوه بر اینکه منزل شما را از ورود سارقان محافظت می‌کنند، به خاطر وجود پشم سنگ نسوز، “ضد حریق” هم هستند.

معیار  انتخاب درب های ضد سرقت  مطلوب:

مهندس اسفندیاری، مدیر عامل بازرگانی آسا درب درباره انواع درب های ضد سرقت  می‌گوید: درب های ضد سرقت ، ونوع درب های ضد سرقت  فلزی و درب   mdf  روکش چوبی است. همه درهای فلزی چینی هستند.روکش چوب معمولاً ترکیه‌ای هستند. وزن در اهمیت بسیار زیادی دارد، هر چه در سنگین تر باشد، آهن بیشتری در آن به کار رفته، در واقع بافت فلزی قوی‌تری دارد و این امتیاز بزرگی است.

یراق آلات

یراق آلات همانند قفل‌ها هستند،  بهترین یراق آلات موجود در بازار، یرآق آلات ساخت ترکیه هستند .

روکش mdf

روکش mdf نیز نقش بسیار تعیین‌کننده‌ای دارد. بهترین روکش‌های موجود در بازار ساختِ کشورِ ترکیه هستند، و برای اینکه بتوان تشخیص داد که این روکش‌ها ترک هستند یا نه، باید نقش چوب را روی درها مشاهده کرد. هرچه این نقش طبیعی‌تر باشد احتمال اصل بودنش بیشتر است.

تفاوت کیفی درب های ضد سرقت  چین و ترکیه

اکثر درب های ضد سرقت  چینی واردشده به ایران حتی نسبت به پولی که خریدار پرداخت می‌کند از سطح کیفی خوبی بهره نبرده‌اند. بنابراین لزوما، نمی‌توان گفت کیفیت  درب های ضد سرقت  چینی از درب های ضد سرقت  ترکیه پایین‌تر است. درب های ضد سرقت  چینی باروکش HDF معمولاً از کیفیت خوبی برخوردار هستند و نسبت به برخی از در‌های ترکیه که در بازار ایران وجود دارد گران تر هم هستند.

به منظور بورس درب ضد سرقت در تهران در انواع مختلف با درجه کیفی ممتاز با درب آسایش به شماره ۵۱_۰۲۱۴۴۲۹۸۲۵۰ تماس حاصل فرمایید و یا جهت ثبت سفارشات خود اینجا کلیک کنید.

برای سفارش درب به صورت اینترنتی می توانید به فروشگاه آسادرب مراجعه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*