با ما در تماس باشید

51_02144298250

پست الکترونیکی

asayeshdarb@gmail.com

ساخت درب ضد حریق با کیفیت

ساخت درب ضد حریق با کیفیت

ساخت درب ضد حریق با کیفیت ,درب ضد حریق یک درب با درجه مقاومت آتش است  به عنوان بخشی از سیستم حفاظت از آتش منفعل استفاده می شود برای کاهش گسترش آتش و دود در بین بخش های جداگانه یک ساختار و برای فعال کردن خروج امن از یک ساختمان میباشد درب های فولادی ضد حریق نقش مهمی در حفظ امنیت افراد و به حداقل رساندن آسیب های مالکیت در هنگام آتش  ایفا می کنند. درهای ضد حریق مارپیچی، گسترش آتش و سیگار را تا ۳ ساعت کنترل می کنند. درب های فلزی ضد حریق یک جایگزین اقتصادی مناسب برای درب های ضد حریق چوب است،
لبه های درب ضد حریق معمولا نیاز به مهر و موم آتش است که می تواند متشکل از:
نوار غلیظ شده، که در معرض حرارت قرار می گیرد
واشر برای جلوگیری از عبور دود
ناپروژن ماسترزپیرپینگ
هنگام استفاده از مهر و موم  در طراحی ساخت درب ضد حریق با کیفیت ، استفاده از مهر و موم صحیح در عملکرد رتبه بندی آتش در مجموعه مونتاژ بسیار مهم است.
درهای ضد حریق لزوما غیر قابل اشتعال نیستند. در صورتی که مونتاژ درب مطابق معیارهای آزمایش آتش سوزی در طرف غیرمستقیم مونتاژ، بخشی از درب قابل احتراق باشد، ممکن است بخش هایی از درب را از بین ببرید. این مطابق با اهداف عملکرد کلی یک دروازه مقاوم به آتش برای کاهش سرعت انتشار آتش از یک محدوده امتیاز آتش به دیگری تنها برای یک مدت زمان محدود است که در طی آن می تواند برای جلوگیری از گسترش آتش و یا ساکنان می تواند از ساختمان خارج شودبیشتر درب های ضد حریق  طوری طراحی شده اند که در همه جا بسته می شود. برخی از درهای طراحی شده اند که در شرایط عادی باز می شوند و در صورت آتش سوزی به طور خودکار بسته می شوند. هر کدام از روش ها استفاده می شود، حرکت درب هرگز نباید به وسیله ی درب باز و یا مانع دیگری خراب شود. محدوده ای از درهای ضد حریق   دود مرطوب را باید به صورت منظم بررسی کرد، همانطور که عمل درب نزدیک و محکم است.
برخی از درب های ضد حریق توسط یک الکترومغناطیسی باز نگه داشته می شود، که ممکن است به سیستم زنگ خطر آتش سوزی متصل شود. اگر قدرت نتواند و یا زنگ هشدار آتش فعال شده است، سیم پیچ خاموش است و  درب نزدیک را بسته است. نگه دارنده های بی سیم، باتری با استفاده از درب ضد حریق نیز می توانند برای باز نگه داشتن درب های آتش نشانی با خیال راحت و قانونی مورد استفاده قرار گیرند.

ساخت درب ضد حریق با کیفیت

شرکت اسایش درب تولید کننده انواع درب میباشد جهت سفارش با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

۵۱_۰۲۱۴۴۲۹۸۲۵۰
۰۲۱۴۴۲۹۸۲۴۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*