با ما در تماس باشید

51_02144298250

پست الکترونیکی

asayeshdarb@gmail.com

قیمت درب اچ پی ال

قیمت درب اچ پی ال : فرمیکا با اسم اختصاری HPL مخفف HIGH PRESSUS LAMINATE می باشد. اچ پی ال   (HPL)   ورقه ای  است  مرکب از چندین لایه   ساخته  شده از  الیاف (هماننده کاغذ )  آغشته  به رزین های عمل کننده  در گرما  (گرمای سخت ) که تحت   تاثیر  حرارت و فشار ۵ مگا  پاسکال  به  هم چسبیده  باشد . در  ساخت  ورق های فرمیکا یا  همان اچ پی ال   (HPL) از کاغذ  کرافت ،  کاغذ  دکوراتیو ،رزین فنلیک و رزین ملامین استفاده می شود.

قیمت درب اچ پی ال

خصوصیات اچ پی ال (HPL) :
۱- مقاومت های رطوبتی اچ پی ال (HPL) :اچ پی ال (HPL) در برابر آب و بخار ، ترک خوردگی و ورقه ورقه شدن مقاوم می باشد . جذب رطوبت HPL در حالت غوطه وری در آب کمتر از ۶ درصد و افزایش ضخامت ناشی از جذب آب HPL کمتر از ۱۰ درصد می باشد.

۲- مقاومت حرارتی اچ پی ال (HPL) :اچ پی ال (HPL) تحمل دمای خشک و شوک حراراتی تا ۱۸۰ درجه سانتی گراد را دارد . مقاومت اچ پی ال (HPL) در برابر حرارت سیگار بدون باقی ماندن اثر بر روی ورقه ملامینه وهمچنین تغییرات ابعادی ورق های HPL در دمای بالا کمتر از ۳ درصد می باشد.

۳- سایرمقاومت های اچ پی ال (HPL) :به دلیل استفاده از چسب رزین فنولیک در تولید ورق های اچ پی ال (HPL) در مقابل جریان الکتریسیته مقام بوده و به دلیل استفاده از چسب رزین ملامین در سطح لایه باعث مقاومت رویه در برابر اسید های ضعیف شده است . ورق های اچ پی ال (HPL) با ضخامت های مختلف از جمله ۱۲،۸،۶،۳و... با رنگ وطرح های متنوع در بازار موجود است که به علت مقاومت های حرارتی و رطوبتی و سایر خواص ورق ها ی HPL از این ورقهای HPL بیشتر برای پارتیشن بندی های فرودگاه – استخرها – و سایر اماکن عمومی که به شیوه پارتیشنی بنا می شوند استفاده می شود .

همچنین به علت خواص کم نظیر HPL برای ساخت لاکرهای استخر و کمدهای رختکن کارخانه ها و سایر اماکنی که دوام واستحکام فوق الهاده بهمراه زیبایی برایشان اهمیت دارد بسیارمورد استفاده قرار می گیرد.

با توجه به نیاز امروزه صنعت ساختمان و همچنین ویژگی هایی که درب ورودی واحد های آپارتمانی بایستی داشته باشند اکثرا انتخاب ها برای درب ورودی آپارتمان ها درب ضد سرقت می باشدو بیشترین استفاده از درب های ملامینه HPL برای درب های داخلی می باشد.با توجه به خواص فیزیک بالا و اینکه ملامینه بر روی ورق HDF با ضخامت ۵mm و ضریب فشردگی ۹۲۰ قرار می گیرد این ورق در برابر ضربه مقاومت بالایی دارد بنابراین در صورتی که سایر نکات در تولید رعایت شود استفاده از آن برای درب ورودی واحد های آپارتمانی نیز بلا مانع می باشد

به منظور  بورس درب های ضد سرقت در انواع مختلف با درجه کیفی ممتاز با درب آسایش به شماره ۵۱_۰۲۱۴۴۲۹۸۲۵۰ تماس حاصل فرمایید و یا جهت ثبت سفارشات خود اینجا کلیک کنید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*