با ما در تماس باشید

51_02144298250

پست الکترونیکی

asayeshdarb@gmail.com

قیمت درب abs

 قیمت درب abs یک پلیمر نفتی ( پلاستیک ) است که در صنایع مختلف فراوانی زیادی دارد. درجه ذوب ABS (Tg) 200 درجه سانتی‌گراد و درجه سوختن آن (TM) 220 درجه سانتی‌گراد است.برای ساخت این نوع درب ضد آب ABS ابتدا درب خامی از جنس MDF 3 میلی‌متر یا نئوپان 5 میلی‌متر ساخته می شود ؛ البته لازم به ذکر است استفاده از درب خام نئوپان کیفیت درب ABS تمام شده را بالاتر خواهد برد.قیمت درب abs
در مرحله‌ی بعدی ساخت سطح درب خام کاملاً به رزین ABS آغشته می‌شود و در مراحل بعدی کلیه‌ی سطوح درب با ورق ABS 1.2 میلی متری پوشانده می‌شود.
درب ضد آب ABS علاوه بر مقاومت بالا در برابر رطوبت، ضد خش نیز می‌باشد . درب های ضد آب ABS را برای اتاق خواب نیز می‌توان استفاده نمود.بنابراین نوع درب را به عنوان درب داخلی اتاق و درب داخلی منزل نیز میتوان استفاده نمود.
لازم به ذکر است در صورت نیاز به برش درب ضد آب ABS هنگام نصب، پس از برش محل مورد نظر مجدداً باید با رزین ABS پوشش داده شود تا کارایی خود را از دست ندهد .
درب های ABS با ورق 1.2 میلیمتری از جنس پی وی سی و کلاف چوب روس رزین کاری و آب بندی شده که شاسی آن از نئوپان یا HDF می باشد .
درب ABS نوعی درب ضد آب است که امروزه بسیار مورد استفاده قرار میگیرد به یکی از ارکان مهم در صنعت ساختمان سازی تبدیل شده است علت آن نیز ترویج فرهنگ آپارتمان نشینی است که باعث آن شده که حمام و دستشویی داخل آپارتمان قرار بگیرد و یک همین دلیل کافیست تا ما از درب ضد آب استفاده نماییم . علت اینکه ما از درب ضد آب یا همان درب ABS استفاده میکنیم این است که درب های معمولی خاصیت ضد آب بودن را ندارند در نتیجه نمی توانند در برابر آسیب هایی که رطوبت به درب وارد میکند مقاوت نشان دهند به همین علت است که باید از درب ABS و درب ضد آب برای حمام و دستشویی استفاده نماییم .

ه منظور  بورس درب های ضد سرقت در انواع مختلف با درجه کیفی ممتاز با درب آسایش به شماره 51_02144298250 تماس حاصل فرمایید و یا جهت ثبت سفارشات خود اینجا کلیک کنید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*