با ما در تماس باشید

51_02144298250

پست الکترونیکی

asayeshdarb@gmail.com

لیست قیمت درب ضد سرقت

درب ضد‌سرقت علاوه بر بحث امنیت به دلیل مواد عایق صدا و حرارت می‌تواند محیط مطلوبی را برای ساکنین ایجاد کند. علاوه‌براین، زیبایی درب ضد‌سرقت نیز در سالیان اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است.قیمت درب ضد سرقت و نوع آن به سه گروه تقسیم‌بندی می‌شود. درب‌های ضدسرقت وارداتی، ایرانی و چینی که می‌توان گفت در برخی موارد حتی اختلاف قیمت محصولات به دلیل کیفیت بالاتر نمی‌باشد. هزینه‌های گمرک و انتقال درب ضد‌سرقت به ایران باعث افزایش قیمت تمام شده‌ی درب‌های وارداتی ضد‌سرقت در کشور می‌شود.

لیست قیمت درب ضد سرقت

شرکت‌های مختلف به مرور علاوه بر حرفه‌ای‌شدن در تولید، توانسته‌اند انتخاب جدید و جذابتری را برای مشتریان درب‌های ضد‌سرقت اعمال کنند. به طور مثال افزایش ضخامت فلزی داخلی برای پروفیل‌کشی و استفاده از قفل‌های مولتی سیستم از مواردی می‌باشند که برای بهبود این امر انجام می‌شود. البته باید در نظر داشته باشیم درب ضد‌سرقت علاوه بر بحث امنیت به دلیل مواد عایق صدا و حرارت می‌تواند محیط مطلوبی را برای ساکنین ایجاد کند.

خارج از بحث امنیت، زیبایی درب ضد‌سرقت نیز در سالیان اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. استفاده از روکش‌های راش‌، گردو و بلوط و انواع روکش‌های رنگ پوششی و پولیشی موارد مورد استفاده در نمای درب ضد‌سرقت می‌باشد. البته به دلیل رکود نسبی بازار ساختمان‌سازی‌، تعویض درب قدیمی چوبی با درب ضد‌سرقت نیز بسیار زیاد شده است. نصاب‌های حرفه‌ای برای تعویض درب، مهمترین پارامتر را تضمین‌کننده‌ی کیفیت نهایی رگلاژ درب می‌دانند. در حقیقت کندن چهارچوب فلزی قدیمی، نصب درب روی دیواری که قطعا به دلیل فرسودگی ساختمان دارای اعوجاج می‌باشد نیاز به تبحر بالایی دارد.

معمولاً  درب‌های ضد سرقت دارای اسکلت فلزی قوی شامل دو لایه روکش فلزی از جنس نورد سرد به ضخامت یک میلیمتر با رنگ و طرح چوب طبیعی با لایه پلی یوروتان میانی می‌باشند. چهار چوب این دربها نیز پیش ساخته بوده و از ورق به ضخامت یک و نیم میلیمتر و عرض هفت سانتیمتر با پایه مقاوم ضد زنگ از جنس استینلس استیل ساخته می‌شود. این نوع درب‌ها با قفل شدن در چهارچوب باعث ایجاد امنیت بالا شده و این مزیت بسیار خوبی نسبت به درب‌های معمولی می‌باشد.

به منظور  بورس درب های ضد سرقت در انواع مختلف با درجه کیفی ممتاز با درب آسایش به شماره ۵۱_۰۲۱۴۴۲۹۸۲۵۰ تماس حاصل فرمایید و یا جهت ثبت سفارشات خود اینجا کلیک کنید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*