با ما در تماس باشید

51_02144298250

پست الکترونیکی

asayeshdarb@gmail.com

واردکننده درب ضد سرقت

آسایش درب تولید کننده و واردکننده درب ضد سرقت در ایران با هدف تولید و واردات محصولات متنوع ساختمانی از قبیل دربهای ضدسرقت ، دربهای اتاقی ، دزدگیر درب و با چشم انداز ارتقاء تولید ملی و جلب رضایت مشتری پا به عرصه تجارت وتولید نهاد و در تلاش است تا با برندهای خارجی در کیفیت ، دقت و به روزبودن تکنولوژی رقابت نماید این شرکت با مدد از خداوند منان و پشتیبانی شرکت های بنام ساختمانی در کل کشور در بسیاری از پروژه های انبوه سازی و مسکن مهر همکاری کرده و توانسته است طی چند سال اخیر جایگاه خود را با عنوان یکی از تولید کنندگان برتر در کشور حفظ نماید.وارد کننده درب ضد سرقت

نماء داخلی یک درب ضد سرقت درب آسایش را ببیند که کاملا ورق٢ میل از هر دو طرف مورد استفاده قرار گرفته است و امنیتی بسیار عالی را ارائه میدهد.

تمام دربهای ضدسرقت درب اسایش دارای چهارچوب فلزی با رنگ کوره ای و قفل و یراق کاله ترکیه می باشند. یکی دیگر از نکات کلیدی درباره درب های ضد سرقت کلاف لنگه تمام دربهای ضدسرقت از قوطی ۸*۴ فلزی ساخته شده که یک ورق فولادی ما بین تمام این کلاف را می پوشاند و فومی پلی اورتان نیز برای عایق حرارتی و صوتی استفاده شده است.

معمولا درب های ضد سرقت دارای اسکلت فلزی قوی شامل دو لایه روکش فلزی از جنس نورد سرد به ضخامت یک میلیمتر با رنگ و طرح چوب طبیعی با لایه پلی یوروتان میانی می باشند . چهار چوب این دربها نیز پیش ساخته بوده و از ورق به ضخامت یک و نیم میلیمتر و عرض هفت سانتیمتر با پایه مقاوم ضد زنگ از جنس استینلس استیل ساخته می شود .از فاکتورهای اصلی در تشخیص کیفیت درب های ضدسرقت می توان به یراق آلات به کاررفته در آنها، روکش مورد استفاده، جنس فلز به کار رفته در چهارچوب ها و اندازه بازشوی این درب ها اشاره نمود.

زمان آن رسیده که دربهای ضد سرقت درب آسایش را جایگزین دربهای قدیمی نموده و امنیت و تنوع را با محصولات ضد سرقت ترک تجربه نمایید.

به منظور  بورس درب های ضد سرقت در انواع مختلف با درجه کیفی ممتاز با درب آسایش به شماره ۵۱_۰۲۱۴۴۲۹۸۲۵۰ تماس حاصل فرمایید و یا جهت ثبت سفارشات خود اینجا کلیک کنید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*