با ما در تماس باشید

51_02144298250

پست الکترونیکی

asayeshdarb@gmail.com

ویژگی های درب ورودی آپارتمان

ویژگی هایی که هنگام خرید درب ضد سرقت آپارتمان باید به آنها توجه کنیم :

درب ورودی ساختمان اولین بخشی می باشد که بیننده قبل از ورود به فضای داخلی ساختمان با آن مواجه می گردد. بنابراین نصب دربی زیبا و باوقار از مهمترین نشانه های آپارتمان های مدرن و امروزی است. غیر از زیبایی نکته های مهم دیگری نیز هستند که نباید هنگام خرید درب ضد سرقت آپارتمان آنها را فراموش کنیم. با مرور نکته های زیر با ویژگی های درهای آپارتمانی آشنا خواهید شد.

عایق صوتی :
غیر از دیوارهای آپارتمان که عایق صوتی می باشند درب نیز تا حد زیادی می تواند از انتشار صداهای داخل به بیرون و نفوذ صداهای بیرون به داخل جلوگیری نماید. بنابراین درهایی انتخاب کنید که عایق صوتی باشند.

عایق حرارتی :
اهمیت در بسته به فضا تعریف می شود. در تا حدود زیادی مانع هدر رفتن انرژی در خانه میشود. بنابراین انتخاب” درب” نه تنها سلیقه مالک را نشان می دهد که در بلند مدت نیز منجر به صرفه جویی اقتصادی خواهد شد. درهایی بخرید که عایق حرارتی خوبی باشند و از هدر رفتن انرژی جلوگیری نمایند.

ضد احتراق :
بهتر است درب آپارتمان ضد احتراق باشد. این نوع درب از گسترش آتش به فضای بیرون جلوگیری می نماید. همچنین اگر آتش سوزی در فضای خارج آپارتمان اتفاق بیفتد وجود درب ضد حریق مانع نفوذ سریع آتش به داخل خانه می شود.

• ضد سرقت :
برای تامین امنیت یک ساختمان بهتر است که درب ورودی از نوع ضد سرقت باشد. درب هایی با بهترین قفل های ضد سرقت که از مقاومت و استحکام بالایی در برابر تخریب برخوردارند. درب های ضد سرقت از چند لایه تشکیل می شوند لایه بیرونی چوب است و لایه داخلی فلز است و فضای خالی بین دو لایه داخلی باعث می شود در به عنوان عایق صوتی و حرارتی عمل نماید.

خرید درب ضد سرقت آپارتمان

• شکل مناسب :
درب ورودی آپارتمان باید متناسب با معماری ساختمان انتخاب شود. متاسفانه در بسیاری از ساختمان ها به این مورد توجه نمی شود و خرید درب فقط بر اساس فاکتور زیبایی صورت می گیرد. در ساختمانی با معماری مدرن استفاده از درب هایی به سبک قدیمی چندان همخوانی با فضا ندارد. همچنین استفاده از درهای دو لنگه بسیار بزرگ مناسب آپارتمان هایی با متراژ کم نمی باشد.

• استحکام بالا :
درب ورودی آپارتمان به دلیل رفت و آمد بسیار، اسباب کشی و برخورد اشیاء همواره در معرض آسیب قرار دارد. هنگام خریداری دنبال دربهایی باشید که ضدخش هستند و کمتر آسیب می بینند. اینگونه درها با لایه های رنگی ضد خش پوشیده می شوند که از مقاومت بالایی برخوردارند.

• سبکی وزن :
یکی از نکات مهمی که موقع خرید درب باید به آن دقت کنید وزن درب است. مهندسی امروز تلاش می کند از بار مرده ساختمان کاسته و وزن سازه را تا حد امکان سبک نماید تا نیروهای وارده از زلزله بر سازه تاثیر کمتری گذاشته و سازه دچار تخریب جدی نشود. استفاده از درها و پنجره های سبک در یک ساختمان چند طبقه تا حدود زیادی می تواند این هدف را تامین نماید. دربهایی را انتخاب کنید که وزن کمتری داشته باشند.

• مناسب با اقلیم منطقه :
اگر چه درب های آپارتمانی در مدل ها و رنگ های متنوع برای همه نقاط کشور عرضه می شوند اما بخاطر داشته باشید که هنگام خرید درب ضد سرقت آپارتمان انتخاب شما در مرحله اول باید بر اساس اقلیم منطقه صورت پذیرد. درب هایی که در مناطق خشک و سردسیری کشور استفاده می شوند با درهایی که در مناطق رطوبتی به کار می روند باید متفاوت باشند. متاسفانه به دلیل تولید وعرضه درب، به صورت فراوان در نقاط مختلف مردم کمتر به اقلیم منطقه خود توجه می کنند و صنعتگران نیز از تولید درهای محلی مناسب اقلیم های مختلف فاصله گرفته اند به گونه ای که همه درهای تولید شده در بازار ویژگی های یکسان دارند. درخواست مردم برای استفاده از درهایی مطابق با اقلیم منطقه می تواند صنعتگران را متوجه این بخش از کاستی ها نموده و شیوه تولید آنان را تغییر دهد.

جهت خرید درب ضد سرقت آپارتمان با واحد فروش آسایش درب تماس بگیرید.

۰۲۱-۴۴۲۹۸۲۵۰ – ۰۲۱-۴۴۲۹۸۲۵۱

آسایش درب را در اینستاگرام دنبال کنید.

خرید درب ضد سرقت آپارتمان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*