با ما در تماس باشید

51_02144298250

پست الکترونیکی

asayeshdarb@gmail.com

یراق آلات دربهای داخلی

یراق آلات دربهای داخلی :یکی از مهمترین بخشها در دربها ائم از چوبی و غیرچوبی یراق الات و دستگیره درب است ، تعداد استفاده از لولا بستگی به میزان تحمل بار توسط لولا و همچنین وزن درب میباشد و بهتر است از لولاهای همرنگ استفاده شود . همچنین در انتخاب دستگیره درب باید مواردی نظیر راحتی بازو بست شدن و همچنین دوام آن توجه کرد . معمولا دستگیره هایی که از بیش از یک متریال تشکیل شده اند با مرور زمان دچار مشکل میشوند.

یراق آلات دربهای داخلی

یراق آلات شامل موارد زیر می‌شوند: لولا , جک , ریل , پیچ , پایه زیر کابینتی , دستگیره .

لولا : مصارف لولا‌ها را می‌توان به طور کلی در درب، کمد و کابینت خلاصه کرد که هر کدام دارای انواع مختص به خود می‌باشند. بعضی از لولاگازورها برای اتصال به صفحه نیاز به ۲ پیچ دارند و برخی نیز ۴ پیچی هستند. برخی از این لولاها ها به اصطلاح آرام بند هستند و برخی نیز پمپی اند. مدل‌های جدیدتری نیز برای کابینت‌های گران‌تر موجود است که دارای موتور داخلی برای باز و بسته شدن می‌باشند.

جک : جک‌ها نیز درست مانند لولا‌ها از لوازم و یراق آلات مهم و اصلی هر کابینت کار به شمار می‌آید و به خاطر اهمیت آن امروزه در انواع مختلف، در بازارهای سراسر دنیا و من جمله ایران عرضه می‌گردند. شما حتماً تابحال در مورد جک‌های کابینت و اصطلاحات روزمره کابینت کاران کم و بیش آشنا هستید. واژه‌هایی چون جک گازی، جک پمپی، جک اتوبوسی، جک آرام بند، جک برقی و جک حلزونی، معمولی و … .

ریل : از یراق آلات پر کاربرد در صنعت چوب و هم کابینت به شمار می‌رود و برای باز و بسته کردن راحت‌تر درهای کشویی و کابین‌ها و خیلی موارد دیگر استفاده می‌شود.

ریل‌های کشویی را در یک تقسیم‎بندی می‌توان به دو حالت زیر در نظر گرفت: ریل‌های معمولی یا سفید , ریل‌های ساچمه‌ای

پیچ : در تعریف پیچ به عنوان یراق آلات، به نوعی یراق اطلاق می‌گردد که برای اتصال دو قسمت به هم بکار می‌رود. موارد کاربرد آن را نیز می‌توان در صنایع مختلف مخصوصاً صنعت چوب و در قسمت‌های مختلف کار از نصب و راه اندازی کابینت گرفته تا اتصالات قطعات ماشین آلات دانست.

پایه زیر کابینتی : پایه کابینت را می‌توان از یراق آلات تو کار به شمار آورد که کمتر در معرض دید قرار می‌گیرد. انتخاب پایه کابینت خوب و مستحکم که تحمل بار کابین‌ها را داشته باشد از هنرهای یک کابینت کار حرفه است.

دستگیره : از حیث نوع کاربرد به دو گروه مصرفی درب و کمد و مصرفی کابینت تقسیم بندی می‌شوند که هر کدام دارای انواع مختلف در طرح و رنگ‌های متفاوت می‌باشند. انواع دستگیره‌های لوکس، متری، آلومینیوم، تک پیچ یا چند پیچ، بچه گانه، آنتیک و … را می‌توانید در بازار بیابید.

به منظور  بورس درب های ضد سرقت در انواع مختلف با درجه کیفی ممتاز با درب آسایش به شماره ۵۱_۰۲۱۴۴۲۹۸۲۵۰ تماس حاصل فرمایید و یا جهت ثبت سفارشات خود اینجا کلیک کنید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*